Barowa sztuczka - trik z monetą na czole

Dobrze jest jeżeli nasze ofiary są już trochę podchmieloneCzyli knajpiana sztuczka motywująca ludzi do walenia głową o stół.

A więc do sztuczki z monetą najplepiej wybrać monetę 5gr, jest ona lekka ale w miarę duża. Najpierw sami pokazujemy sztuczkę, bierzemy pięciogroszową monetę i przykładamy ją do własnego czoła używając palca wskazującego i mówimy reszcie że tak przyklejona moneta nie powinna spaść wcześniej niz dopiero po trzecim uderzeniu głową w stolik.

I teraz najwazniejsze: odwracamy głowę na bok, trzymając czoło ku górze, uderzamy nią kilka razy w stolik, starając się żeby nie spadła. Moneta w końcu spadnie ale towarzystwo powinno byc już rozbawione.

Po tym pokazie szukamy chętnego który podejmie wyzwanie i pokaże wszystkim jak zrobić to lepiej, szybciej. Możemy nawet przyjąć zakład. Gdy już znajdzie się ofiara, przyciskamy monetę mocno palcem do czoła delikfenta i szybkim ruchem zabieramy monetę.
Musimy zrobić to szybko aby nasz znajomy niczego nie zauważył. A dalej to już tylko cieszymy się z widoku walącego głową o stół naiwniaka :)
v:1.6.3   1.00 id: 181226