Jak rozpoznać rasę kobiety po wzroście

Coś dla fanów fantasy i miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena


CHARAKTERYSTYKA PLEMION ZAMIESZKUJĄCYCH ŚRÓDZIEMIE:

Hobbici

Hobbici to mieszkańcy Shire. Są niskiego wzrostu: niżsi od krasnoludów, ale wyżsi od liliputów. Mają radosne usposobienie. Mieszkają w norkach ziemnychm, dążą do tego, by zapewnić sobie wygodę oraz by syto i smacznie zjeść. Lubią stateczność i spokój. Nigdy nie podróżują

Elfy

Elfy to starsze dzieci Iluvatara i najpiękniejsi mieszkańcy Śródziemia. Nie umierają – w odróżnieniu od ludzi – i żyją przez tysiące lat. Elfy kochają muzykę, śpiew i taniec. Choć różnią się między sobą, to jednak wszystkie są bez wyjątku dobrymi istotami. Wszakże wadą leśnych elfów jest to, że nie ufają nieznajomym.

Krasnoludy

Są nieco więksi od hobbitów. Noszą długie brody, które często zaplatają w warkocze . Ubierają się w zakapturzone płaszcze oraz w żelazne kolczugi i hełmy. Krasnoludy uzbrojone są w topory, którymi władają najlepiej ze wszystkich mieszkańców Śródziemia. Mieszkają w skalnych jaskiniach i podziemnych pałacach. Są doskonałymi rzemieślnikami i kowalami.

Gobliny, czyli orkowie

Okrutne, i do gruntu złe istoty nienawidzące elfów i ich przyjaciół oraz wszelkich szczęśliwych stworzeń. Zamieszkują jaskinie i pieczary, gdyż nie znoszą światła dziennego. Z natury są niedbałe, brudne i brutalne: więźniów traktują źle Potrafią być świetnymi budowniczymi, ale nigdy nie wytwarzają pięknych przedmiotów, gdyż piękno jest im obce. Zajmują się wyrabianiem broni: szczególnie udają im się młoty, siekiery i miecze, sztylety, kilofy i kleszcze oraz narzędzia tortur. Często zmuszają do niewolniczej pracy jeńców.

Trolle

To olbrzymie istoty o wielkich, grubo ciosanych twarzach, bezmyślni i mówią prostackim, a często szkaradnym językiem. Lubią piwo; żywią się zaś wszelkimi istotami żywymi, których przedtem pieką w płomieniach ogniska. Najchętniej jadają ludzi, ale nie gardzą też pieczonymi krasnoludami, których nienawidzą, trolle są skłonni do kłótni i bójki, nieszkają pod ziemią i boją się światła. W blasku dnia obracają się w kamień,

Ludzie

Pod względem moralnym, plemiona ludzi można podzielić na trzy grupy: Stojących po stronie dobra (np. Edainowie), stojący po stronie zła (np. Easterlingowie) i niezależni (np. Lossothowie). W każdej z tych grup znaleźć można jednak plemiona łamiące swój standard.
inna grafika, kobiety:
kobiety
mężczyźni
mężczyźni
mężczyźni cd.
mężczyźni cd


v:1.6.3   3.50 id: 501046