Zabawnye kawały programistyczne - Żeby zrozumieć rekurencję musisz najpierw zrozumieć rekurencję

Pytanie: Jak odróżnić informatyka ekstrawertycznego od informatyka introwertycznego?
Odpowiedź: Informatyk ekstrawertyczny podczas rozmowy z Tobą będzie patrzył na Twoje buty.Mężczyzna lecący balonem na gorące powietrze niespodziewanie odkrył, że się zgubił. Zmniejszył wysokość i zauważył na dole człowieka. Zleciał jeszcze niżej i zawołał, aby zapytać się o kierunek: “Przepraszam, możesz mi powiedzieć gdzie jestem?”

Człowiek na dole powiedział: “Tak, jesteś w balonie na gorące powietrze i znajdujesz się 9 metrów nad tym polem.”

“Musisz pracować w Informatyce,” powiedział balonista.

“Zgadza się” odpowiedział mężczyzna. “Skąd wiedziałeś?”

“No cóż,” powiedział balonista, “wszystko co powiedziałeś mi jest ok technicznie, ale nie ma żadnego użytku dla nikogo.”

Mężczyzna poniżej odpowiedział, “Musisz pracować w zarządzie.”

“Zgadza się” odpowiedział balonista, “Ale skąd wiesz?”

“No cóż,” powiedział mężczyzna, “nie wiesz gdzie jesteś, ani gdzie lecisz, oczekujesz że będę w stanie Ci pomóc. Jesteś w tym samym położeniu nim się spotkaliśmy, ale teraz to moja wina.”.
Puk puk

Kto tam?

bardzo długa przerwa…

.NETZapytanie SQL wchodzi do baru, podchodzi do dwóch tabel i mówi: “Can I join you?”Młody programista i jego menadżer projektu wsiadają do pociągu jadącego przez góry do Zakopanego. Nie mogą znaleźć żadnych wolnych miejsc do siedzenia oprócz dwóch miejsc naprzeciwko młodej kobiety i jej babci. Po czasie młodzi zainteresowali się sobą, wymieniając się spojrzeniami. Chwilę później pociąg wjechał do tunelu, zrobiło się całkowicie ciemno. W pewnym momencie było słychać pocałunek i uderzenia w policzek.

Kiedy pociąg wyjechał z tunelu, wszyscy siedzieli dalej na swoich miejscach bez słowa. Babcia pomyślała sobie, “Młody zachował się niegrzecznie całując moją wnuczkę, ale cieszę się, że wnuczka dała mu w twarz”.

Menadżer projektu siedział myśląc, “Nie wiedziałem, że młody będzie na tyle odważny, żeby pocałować dziewczynę, ale z pewnością wolałbym, żeby ona nie chybiła, kiedy zamiast uderzyć jego uderzyła mnie.

Młoda kobieta myślała sobie, “Cieszę się, że ten chłopak mnie pocałował, ale żałuję, że babcia go plasła w twarz”.

Młody programista siedział sobie z zadowoloną miną. Myślał sobie, “Życie jest dobre. Jak często człowiek ma szansę całować piękną dziewczynę i uderzyć swojego menadżera projektu. I to wszystko jednocześnie!Jeżeli Twoim młotkiem jest C++, wszystko zaczyna wyglądać jak kciuk.Jest 10 rodzajów ludzi. Ci którzy rozumieją system binarny i ci, którzy uprawiają regularnie seks.Pytanie: Jaki jest zorientowany obiektowo sposób na zdobycie fortuny?

Odpowiedź: dziedziczenieŻeby zrozumieć rekurencję musisz najpierw zrozumieć rekurencjęProgramista stawia na stoliku przy łóżku zawsze dwie szklanki. Jedną pełną wody - jeżeli będzie spragniony, drugą pustą - jeżeli nie będzie.Pytanie: Ilu programistów Microsoftu potrzeba do wkręcenia żarówkI?
Odpowiedź: Programista Microsoftu powie Ci, że ciemność jest standardem i powie każdemu, że takie zachowanie jest “by design”


Dlaczego nie ma prawdziwych programistów?
bo prawdziwy programista wiesza się wraz ze swoim programemProgramowanie jest jak seks:
Jeden błąd i musisz udzielać wsparcia przez całą resztę swojego życiav:1.6.3   1.01 id: 420757